Šimůnek Karel (Beroun 1869 - 1942 Praha)
Pudrující se dívka, signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Šimůnek 1930, kombinovaná technika/papír, 33,5 x 21 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |